Načítání

Význam symbolů

Nad rámec vlastností zdravé obuvi, které platí pro veškerou obuv v nabídce od Befada, Vám některé vzory v dívčí i chlapecké kategorii nabízejí navíc pár vlastností, které určitě oceníte. Každou z nich poznáte podle symbolu uvedeného u dané boty. Co který symbol znamená si vysvětlíme v tomto článku.

             Prodyšná podrážka
Unikátní prodyšnou podrážku. Protiskluzovou podešev tvoří několik průduchů, kterými bota odvádí nadměrnou vlhkost a zamezuje tak vzniku mykóz. Umožňuje noze v uzavřené botě dýchat a udržovat ji v suchu.

              Froté stélka
Některé vzory v dívčí i chlapecké kategorii doplněny o froté stélku s hřejivými a absorbčními vlastnostmi. Použitím froté materiálu se bota stává měkčí a je maximálním komfortem pro nohy Vašeho dítěte.

               Fosforeskující obrázek
Některé vzory botiček jsou zdobeny fosforeskujícím obrázkem svítícím ve tmě. Obrázkovou aplikací s těmito vlastnostmi se mohou pyšnit především chlapci. V naší nabídce ji můžete najít podle vyobrazeného piktogramu.

               Tlumící vložka
Neboli Absorb-B System, tímto štítkem je označena obuv s úpravou pro tlumení nárazů v oblasti podpatku při aktivním pohybu a prudkém doskoku na tvrdou podložku. Speciální tlumící vložka chrání nohu před poraněním, zejména naražením patní kosti.

               Extrémě flexibilní
Tyto botičky jsou velmi poddajné. Přizpůsobí se chodidlu a dobře se v nich běhá.

    Kožená stélka
Vložka v botičce s tímto označením je z přírodní kůže. Chození v takové botě je příjemnější.

          Mrazuvzdorné
V botech, které mají toto označení, nebudou vaše děti nikdy zábnout nohy.

          Zatepleno 
Pokud uvidíte tento symbol je zateplení vybrané boty vždy ze 100% ovčí vlny a zabezpečí tak dítěti příjemné a hlavně teplé běhání v chladném, či zimním počasí.

          Vyjímatelná vložka
Botičky s tímto označením uvítají maminky vždy. Pokud je zima, tak vložka zabezbečí teplo v botě a pokud je venku krásně, tak vložku vyndáte a dítěti se nebude potit noha.

          Vyjímatelná vložka Thermoreflex
Vnitřní vložka je vyjímatelná z materiálu Thermoflex z dvojité vrstvy s hliníkovou mezivrstvou. Ideální pro ochranu nohy před chladem. Vložky je možné prát pracími prostředky při teplotách do 40°C.

            Extrémně lehké
Už víme, že váha boty je pro dítě velmi důležitý faktor. Bývá-li tedy vaše dítě unavenější, určitě zvažte nákup extrémně lehké boty. Ulevíte sobě i dítěti.

           Materiál

Značka použitého materiálu.

            Obuv do deště
Miluje vaše dítě kaluže? V botičkách s touto značkou budete mít vy i vaše dítě vždy suchou ponožku, i když prší.